تبلیغات
کد پرچم
زنگ تفریح - مطالب تیر 1392

█▓▒░ پیغام های فوری ░▒▓█

تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392  

اعتراف می کنم وقتی از خیابون رد میشم اسم تابلو مغازه هارو می خونم اگه تو ماشینم باشم

سعی میکنم همرو بخونم اگه نشه یه جورایی وجدان درد میگیرم اَصَن یه وضعی!!!

این عادتو از بچگی دارم چون معلم کلاس اول دبستانمون گفته بود تابلوی مغازه هارو تیتر روزنامه هارو بخونین تا روخونیتون قوی بشه دیگه این مونده تو سرم!!

 

اعتراف میکنم تو نصب بازی یا نرم افزار همش موس رو میگیرم جولویه اون نوار سبزه تا به اون برسه

بعد که یکم میره جلو خر کیف میشم میگم ایول بودو بودو برس به اون سبزه دیگه چیزی نمونده !!

 

اعتراف میکنم وقتی بچه بودم با داداشم توپ پلاستیکی رو که به زور واسم خریده بودن پاره کردیم ببینیم توش چه شکلیه !!!

 

اعتراف می کنم تا راهنمایی به سبقت میگفتم سرقت

اول راهنمایی که رفتم تازه فهمیدم این دوتا باهم فرق دارن

 

اعتراف می کنم با دوستم رفته بودیم رستوران که یه پسری که تازه غذاشو سفارش داده بود یک گاز از ساندویچش خورد رفت

من دوستم یه نگاهی به هم کردیم وحمله کردیم به غذای طرف در حال بلعیدن بودیم که آقا برگشت

نگو رفته موبایلشو بیرون جواب بده

دوباره یک نگاهی به هم کردیم و الفرار

 

اعتراف می کنم بچه که بودم وقتی می شنیدم یکی میگه موهامو بلند کردم

فکر می کردم یعنی یه دارویی چیزی میزنه به موهاش تا بلند بشه!

فکر نکنم به اعتراف نیاز داشته باشم چون هر چی میشد مینداختن گردن من چه اعتراف می کردیم چه نمی کردیم تقصیر من بود ا

 

اعتراف میکنم بعد از سه سال برای اولین بار به آبی و قرمزه روی شیر دستشویی دانشگاه اعتماد کردم

با اینکه ۳ ساعت گذشته اما هنوز خیلی پشیمونم !

 

اعتراف می کنم سال دوم دانشگاه بودم یه بار خیلی کلاسم دیر شده بود کرایه رو زودتر دادم به راننده بقیه ی پولی که بهم داد پاره بود

همزمان می خواستم بگم این پوله پاره ست عوضش کنید هم می خواستم بگم سر ورزنده پیاده میشم گفتم :

آقا ببخشید لطفن سر ورزنده منو پاره کنید!!!

 

اعتراف می کنم اول دبستان که بودم زنگ تفریح که میشد از ترس اینکه آخر زنگ تفریح نتونم صفو پیدا کنم یکی از هم کلاسیامو نشون می کردم تا آخر زنگ تعقیبش می کردم که صفو پیدا کنم!

اون زمونا که از این نوشابه شیشه ای ها بود یه روز خواستم یه شیشه که اضافه اومده بود رو بذارم تو در یخچال دیدم بلنده و جا نمیشه.

درش آوردم یکمش رو خوردم دوباره گذاشتم، در کمال تعجب دیدم نه، بازم جا نمیشه!:|

 

اعتراف میکنم موقعی که بچه بودم ، کارتون فوتبالیستها رو نشون میداد،منم که بدون استثنا عاشق تک تک پسرای تو کارتون بودم ، میرفتم لباسمو عوض میکردم ،یه لباس خوشگل و شیک میپوشیدم، که وقتی تو دوربین نگاه میکنن،منو ببینن عاشقم بشن!

 

اعتراف میکنم چند ماه پیش تو شرکت بودم سر کارام یوهو مدیر عامل از تو اتاق خودش گفت: امیــــــــــــــــــر جووون…بلند گفتم جانم؟ گفت خیلی میخوامـــت….گفتم منم همینطور….گفت پیش ما نمیای؟؟؟؟ گفتم چرا..حمتاً..از پشت میزم بلند شدم برم تو اتاقش..به در اتاقش که رسیدم دیدم داره تلفن حرف میزنه با امیر دوستش و من از شدت ضایگی دیوارو گاز گرفتمموضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : طنز ، خنده دار ، مطالب جالب ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392  

فروردین: امروز غذاهای سالم بخورید و حداقل 30 دقیقه ورزش کنید. باید بدانید که باید یک برنامه ی ورزشی مرتب را ادامه بدهید تا فیزیکتان را متناسب نگه دارید. اگر برنامه ی غذایی سالم داشته باشید و برنامه های تجویز شده برای کنترل وزنتان را دنبال کنید، وزنتان ایده عال خواهد ماند. هفته ای یک باربرنامه ی گیاه خواری داشته باشید.

اردیبهشت: امروز تغییرات شغلی می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد. در یک امتحان نمره ی خوبی می گیرید که در آینده می تواند ضامن بدست آوردن پول بیشتری برایتان باشد. باید زندگی اجتماعیتان را گسترش دهید. توجهتان را به کسی معطوف کنید که همیشه دوستتان داشته است. او را پیدا کنید و شاد باشید.

خرداد: درگیری های رمانتیک در طالع امروزتان قرار دارد. می بینید که رابطه تان به دلیل نبود فضای شخصی در آن رنج می برد. باید بدانید که این کاملا تقصیر شماست. سعی کنید به ذهن دیگران راهی بیابید و دردشان را درک کنید. شما قابلیت جریحه دار کردن احساسات دیگران را دارید!

تیر: امروز یک سرگرمی جدید برای خودتان بیابید. باید آن مسایل کوچکی که در اطراف خانه تان وجود دارد و برایتان مشکل سازند را پاک کنید. اوضاع مالی و سلامتیتان خوب است. پر از انرژی باشید و همه ی کاهایتان را تمام کنید.

مرداد: باید به فردی که سالهاست می شناسید نزدیک تر شوید. خودتان را در جامعه نشان دهید و با دیگران ارتباط برقرار کنید. به سختی درس بخوانید و بدون اکراه به موسسات خیریه کمک کنید! همیشه آشنایانتان را کنار خودتان نگه دارید تا هنگامی که به سرگرمی نیاز دارید کنارتان باشند.

شهریور: خیلی پرحرفی می کنید، در حالی که بیشتر نیاز به پیاده روی دارید. فلیفی باشید، ولی به حرف هایتان عمل کنید. انقدر مخرب نباشید و به دیگران آزار نرسانید. یاد بگیرید به خودتان عشق بورزید.

مهر: دارید امیدی که تمام سال برای خودتان حفظ کرده اید را از دست می دهید. احساسات واقعی دارند زندگیتان را در بر می گیرند و احساس می کنید که باید تغییر کنید. انقدر در روابطتان رمانتیک بازی در نیاورید و کاری که درست است را انجام دهید.

آبان: از غر زدن و شکایت کردن دست بردارید تا بتوانید در شغلتان پیشرفت کنید. اشتباهات گذشته تان دیگر گذشته اند و بیشترشان هم را دیگران باعث شده اند. افکارتان را کنترل کنید و در اداره با دیگران سخن چینی نکنید. سخن چینی و شایعه پراکنی در آینده برایتان مشکل ساز می شود و یقه تان را می گیرد.

آذر: آنهایی که در اداره تان کار می کنند پروژه ها و ماموریت هایتان را می بینند و می دانند که به خوبی از پس همه شان برآمده اید. همه شما را بعنوان کسی می شناسند که کارش را به خوبی و درستی تمام می کند. به سخت کار کردن ادامه دهید. امروز برای دیگران شناخته خواهید شد..

دی: ممکن است امروز مسایل پیش بینی نشده ای برایتان پیش بیاید. ممکن است که یک دوست و یا حتی دشمن داشته باشید که مرتبا از شما اخاذی و سوء استفاده می کند. زندگی ساده داشته باشید تا اوضاعتان بهتر شود. آگاهی داشته باشید تا از همه چیز ایمن باشید.

بهمن: شاید می خواهید که برای تعطیلات آخرهفته برنامه ی سفر بچینید. یک راهنمای سفر داشته باشید، چادر مسافربری و کوله پشتی خود را بردارید و بعضی از دوستان و خانواده تان را هم با خودتان به این سفر غیرمنتظره ببرید. سفر فوق العاده ای خواهد بود!

اسفند: به ایده های اطرافیانتان گوش فرا دهید. از تمام ایده هایی که برایتان قابل استفاده است استفاده کنید و آنها را ازآن خود کنید. خیلی خوب است که برای هرروز سالتان برنامه ی متفاوتی داشته باشید.موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : طالع بینی روز سه شنبه 1 مرداد 1392 ، طالع بینی روز مرداد 1392 ، طالع بینی مرداد 1392 ، طالع بینی روز سه شنبه 1 مرداد ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392  

پیشنهاد 2 میلیون دلاری شارجه به نکونام با مخالفت هایی که در خصوص عدم حضور بازیکنان ایرانی در لیگ امارات صورت گرفت از سوی این بازیکن رشد.

این در حالی است که علی کفاشیان اعلام کرده نکونام با یک چهارم پولی که اماراتی ها به وی پرداخت می کنند در ایران بازی می کند.

با توجه به دلار 3 هزار تومانی،نکونام 6 میلیارد تومان از شارجه دریافت می کرد که یک چهارم آن می شود 1/5 میلیارد تومان.

 

 موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : دستمزد نکونام برای بازی در لیگ برتر ، دستمزد نکونام برای بازی ، دستمزد نکونام در لیگ برتر! ، دستمزد نکونام در لیگ برتر ،
ارسال توسط یامین

داکوتا و اله فانینگ خواهران ۱۷ و ۱۴ ساله زیبایی هستند که با سن کمشان جلد بسیاری از مجلات را به خود اختصاص داده اند و دنیای مد و سینما را شگفت زده کرده اند. آنها آنچنان رفتار می کنند که هیچکس باور نمی کند سنشان اینقدر باشد آنها خیلی بزرگتر از سنشان به نظر میرسند.

این دو خواهر در مصاحبه شان با مجله گفته اند که به شدت به هم وابسته هستند و رابطه خوبی دارند.

اله در سن ۶ سالگی اولین فیلمش را بازی کرده است و در حال حاضر علاوه بر فیلم و حضور در صحنه های مد هفته ای ۵ روز به تمرین باله می پردازد.

داکوتاکه به تنهایی زندگی می کند اولین فیلمش را در ۹ سالگی بازی کرده است و نکته جالب در مورد وی این است که در کودکی همیشه موهایش کوتاه بوده همه فکر می کردند که او یک پسر است.

دو خواهر جوان که دنیای مد را شگفت زده کرده اند

دو خواهر جوان که دنیای مد را شگفت زده کرده اند

دو خواهر جوان که دنیای مد را شگفت زده کرده اند

دو خواهر جوان که دنیای مد را شگفت زده کرده اند
موضوع : عكس،  مطالب، 

بــر چـسـب هـا : دو خواهر جوان که دنیای مد را شگفت زده کرده اند ، دو خواهر جوان در مد ، داکوتا و اله فانینگ ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : دوشنبه 31 تیر 1392  

فروردین:

امروز قرار است اتفاق خیلی خوبی برایتان بیفتد. ممکن است یک عشق تازه و یا تعهدی عمیق تر به عشق قدیمیتان باشد. هرچه باشد ازین اتفاق در رابطه تان لذت ببرید. بدانید که دوست خوبی بودن باعث می شود دوستی هایتان دوبرابر عمیق تر شود.

 

اردیبهشت:

می بینید که روابطتان خیلی گرم و رو به راه نیستند! باید بفهمید که مشکل کجاست و برای این کار باید به درون خودتان بنگرید. شما انسان فوق العاده ای هستید و استعدادهای زیادی دارید، ولی احساس می کنید که همیشه حق با شماست و درست می گویید. این همان ویژگی است که باید تغییر بدهید! قبول کنید که گاهی اوقات اشتباه می کنید!

 

خرداد:

امروز روز خوبی در خانه  سپری نخواهید کرد! فقط بهتر است نفس عمیق بکشید و روی مشکلاتی که در زندگیتان پیش می آید کار کنید. امروز اکثر مشکلات بدلیل مسایل کوچکی که دور و اطراف خانه تان رخ می دهند، پیش می آیند. آنها را رفع کنید و به زندگیتان ادامه دهید.

 

تیر:

امروز شرایطی خواهید داست که از کنترل شما خارجند و اوقات خیلی لذت بخشی را برایتان فراهم می کنند. از با خانواده بودن لذت ببرید و از محیط خانوادگیتان مراقبت کنید. هرموقع وقت شد، یک کتاب خوب بخوانید.

 

مرداد:

احتمالا امروز یک رابطه ی جدید و خیلی خوب پیدا کنید. در این رابطه دوست یکی از دوستانتان وجود دارد. از آن استقبال کنید و صادق و روراست باشید. مراقب باشید چه کار می کنید و چه می گویید! خیلی پرحرف نباشید و محتاط باشید.

 

شهریور:

امروز فزصت ترفیع رتبه در کارتان را پیدا خواهید کرد و باید حتما ازین فرصت استفاده کنید. اگر امروز ظاهرتان را عوض کنید، احتمالا باید به اطرافیانتان درباره ی دلیل آن توضیح دهید ! نگران نباشید، آنها این تغییر را تشویق خواهند کرد.

 

مهر:

امروز در طالعتان سورپرایزهایی دیده می شود و همه ی این سورپرایزها به سودتان است! روز بسیار خوبی خواهید داشت و قادر خواهید بود که هیجانتان را به بهترین شکل نشان دهید. از آنچه زندگی به شما داده است و کاریزمایتان استفاده مثبت کنید.

 

آبان:

اتفاقات برنامه ریزی نشده ای برایتان رخ خواهد داد. شاید نیاز پیدا کنید که با یک همکار مصالحه کنید و یا با یکی از عزیزانتان سر قرار بروید. پیش بروید و به عزیزانتان کمک کنید. امروز یکی از اعضا خانواده به نصیحتتان نیاز پیدا می کند.

 

آذر:

امروز در خانواده تان همه چیز خارج از کنترل است. لزوما اتفاقات بد و مشکل رخ نمی دهد. فقط کمی با چالش روبرو خواهید شد! کمی مشکل در سلامتی پیش می آید که کوچک است و باید حلشان کنید. همچنین برنامه های غیرمعمولی پیش خواهد آمد. از پس همه چیز بر می آیید، فقط لبخند روی لبانتان فراموش نشود.

 

دی:

امروز کمی در سلامتیتان مشکل بوجود می آید. تمام بدنتان به خارش می افتد و هیچ چیز نمی تواند بهبودتان دهد. باید حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا کمی آرامتان کند. البته این مساله فقط به خاطر تغییر دادن صابون مورد استفاده تان است!

 

بهمن:

امروز چالش هایی خواهید داشت. می بینید که امروز کسی که در اداره دشمنتان بود، با شما کار می کند! خیلی گیج کننده است، ولی اصلا نگرن نباشید؛ همه چیز خوب است. البته گوش هایتان را برای تغییراتی که خیلی متفاوت هستند باز نگه دارید و حواستان جمع باشد. امروز همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست!

 

اسفند:

امروز چالش هایی برایتان رخ خواهد داد که ناشی از بارزیاد اطلاعات است. در مورد تکالیفت و ماموریت هایتان تا می توانید یاد بگیرید و از آنچه قلبتان به شما می گوید پیروی کنید. به آنچه که کودک درونتان می گوید گوش دهید؛ زیرا پاسخ سوالاتتان در آن نهفته است.موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : طالع بینی روز دوشنبه 31 تیر 1392 ، طالع بینی روز دوشنبه 31 تیر ، طالع بینی تیر 1392 ،
ارسال توسط یامین
آخرین مطالب
(تعداد کل صفحات:26)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

ما را حمایت كنید