تبلیغات
کد پرچم
زنگ تفریح - مطالب مرداد 1392

█▓▒░ پیغام های فوری ░▒▓█

تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392  

 اگرچه هنوز قیمت دلار به روزهای طلایی خود یعنی قبل از مهر نرسیده است، اما این ارز اثرگذار بر اقتصاد کشور ما گویی قصد دارد به ریال هم اجازه خودنمایی دهد و نگذارد بیش از این ارزش ریال کاهش یابد.

به گزارش راه دانشجو، امروز زمزمه های بازار ارز حکایت از آمدن دلار سه هزار تومانی به بازار می دهد این در حالی است که دیروز دلار روز خود را با قیمت 3140 تومان آغاز کرد و تا غروب به 3100 تا 3105 تومان رسید و دوباره به 3110 تومان رسید که نسبت به روز ماقبل 50 تومان افت را تجربه کرده است.

همچنین یورو نیز دیروز تا 4155 افت کرد تا آنجا که امروز به 4 140 تومان کاهش یافت.

به عقیده کارشناسان ارز افت قیمت ها و نشانه رفتن برای ایستادن روی قیمت 3 هزار تومان علایمی است از بهبود روابط ایران و کاهش فشارهای تحریم و قول هایی که وزیر جدید نفت برای افزایش میزان صادرات نفت کشور داده است.

سیدکمال سیدعلی معاون ارزی سابق بانک مرکزی درباره روند روبه کاهش قیمت دلاردر گفتگویی کوتاه به خبرنگار راه دانشجو گفت: بالا و پایین انتظارات بد قیمت دلار، همان 3 هزار تومان است که به زودی شاهد خواهیم بود دلار بر روی این قیمت حالت ایستایی پیدا می کند.

به گفته وی، منظور از انتظارات همان موقع است که در اثر همین انتظارات بد، یکباره قیمت دلار به 4 هزار تومان افزایش یافت و امروز با همان انتظارات به سه هزار تومان کاهش یافته است.

سید علی تاکید کرد: به زودی انتظارات عدد خودش را نشان می دهد و این همان عدد معقولانه برای دلار است.

او افزود: در شرایط کنونی اصلا نباید انتظار قیمت کمتر از 3 هزارتومان را داشت.

به گفته او، قیمت 2500 تومانی برای دلار نیز یک رویای فانتزی است مگر اینکه اتفاق سیاسی خاصی برای کشور بیفتد.

در مجموع چندی است که تعداد فروشندگان دلار نسبت به خریدارانش پیشی گرفته اند که به عقیده فعالان سخنان جدید وزیر صنعت و معدن، محمد نعمت زاده مبنی بر واردات کالاهای اساسی با ارز 1226 تومانی و تلاش برای بازگشایی اعتبارات اسنادی ارزی همه و همه از وعده های مهمی است که بازار به آنها اعتماد کرده است.موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : دلار روی 3 هزار تومان ثابت می ماند ، دلار روی 3 هزار تومانی ،
ارسال توسط یامین

فردی که 27 سال پیش به نام جعفر زمردیان در گلزار شهدای همدان به خاک سپرده شده بود، شناسایی شد؛ او شهید «ایرج خرم جاه» است.

ایرج خرم جاه بیست و هفتم دی ماه 1365 ( مرحله اول عملیات کربلای 5) در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسیده است. این شهید از غواصان لشکر 10 سیدالشهدا بوده است.

این شهید متولد 1351 در روستای «سیبستان» منطقه سیف آباد استان البرز است. پدر این شهید فوت کرده، اما مادرش در قید حیات است.

شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل معرفی شده بود شناسایی شد +تصاویر

برنامه «ماه عسل» روز 28 تیرماه گذشته تصویر پیکر نوجوان شهیدی را برای چند بار پخش کرد که پیکرش سال 1366 در منطقه عملیاتی «کربلای4» پیدا شده بود اما پیکر این شهید نوجوان به دلیل شباهت بیش از اندازه به «جعفر زمردیان» از رزمندگان گردان تخریب «لشکر32 انصارالحسین(ع)» استان همدان و به نام وی به خاک سپرده شده بود.

در بخش هایی از این برنامه که میزبان جعفر زمردیان، مادر، دایی و یکی از برادرانش بود، تصویر نوجوان شهیدی برای چند بار پخش شد تا مخاطبان این برنامه او را شناسایی کنند.

به دنبال پخش این برنامه، جعفر زمردیان که هم اکنون مدیرکلی بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان را بر عهده دارد و سال 1365 و در جریان عملیات «کربلای4» توسط نیروهای عراقی اسیر شده بود،در گفت وگو با ایسنا گفته بود:به دلیل آنکه شرایط منطقه عملیاتی و شواهد موجود، حاکی از به شهادت رسیدن من بود،به عنوان شهید مفقودالاثر اعلام می شوم تا اینکه سال 66 به دنبال تفحص منطقه یاد شده، پیکر یک نوجوان شهید کاوش می شود. از آنجایی که این شهید از نظر اندام و شکل و قیافه بسیار به من شباهت داشت بعد از شناسایی توسط خانواده ام به جای من به خاک سپرده شده بود.

وی اظهار کرده بود: آنچه ضروری است درباره این شهید یادآور شوم این است که او حتما در مقطع زمانی دی و بهمن ماه سال 1365 و در منطقه عملیاتی کربلای 4 و 5 به شهادت رسیده است. علاوه بر این شهیدی که تصویر آن را مشاهده کردید از رزمندگان غواص حاضر در عملیات مذکور بوده است. پیکر این شهید در تابستان 1366 به دست آمده است.

به دنبال پخش برنامه ماه عسل و پیگیری سرویس فرهنگ حماسه ایسنا، خبرهای زیادی به نقل از این خبرگزاری در سایت ها و روزنامه های مختلف در مورد این شهید منتشر شد و سرانجام جعفر زمردیان خبر شناسایی هویت شهید ایرج خرم جاه را به صورت اختصاصی در اختیار ایسنا قرار داد.

زمردیان گفت: روز پنجشنبه این هفته با حضور مادر شهید خرم جاه، خانواده بنده و مسئولان استانی قرار است مراسم گرامی داشت این شهید و تعویض سنگ مزار شهید خرم جاه انجام شود.

وی افزود: جلسه ستاد بزرگداشت شهید مذکور هم اکنون به ریاست فرماندار همدان در حال برگزاری است.

زمردیان همچنین گفت: مراسم گرامی داشت این شهید با عنوان «یونس خاک» در روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل معرفی شده بود شناسایی شد +تصاویر

وی در پایان سخنانش گفت: از همه رسانه ها درخواست می شود برای پوشش خبری این رویداد ارزشی در مراسم یونس خاک حضور داشته باشند تا بتوانیم بخشی از دین خود را به شهدا ادا کرده باشیم. همچنین از دست اندرکاران برنامه «ماه عسل» که زمینه ای برای معرفی این شهید فراهم کردند و سایر رسانه هایی ای که پس از پخش برنامه روز 28 تیرماه گذشته برای شناسایی شهید خرم جاه اطلاع رسانی کرده اند تشکر می کنم.

ایرج خرم جاه از شهدای «گردان غواصی» حضرت زینب (س) لشکر 10 سیدالشهدا(ع) به فرماندهی سردار معز خادم حسینی و جانشینی علی محمد اسدی است.موضوع : مطالب،  عكس، 

بــر چـسـب هـا : شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل معرفی شده بود شناسایی شد +تصاویر ، شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل معرفی شده بود شناسایی شد ، شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل1392 ، شهید ناشناسی که در برنامه ماه عسل ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392  

3 ستاره محبوب پرسپولیس +عکس

 موضوع : عكس، 

بــر چـسـب هـا : 3 ستاره محبوب پرسپولیس +عکس ، 3 ستاره محبوب پرسپولیس ، عکس ستاره محبوب پرسپولیس ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392  
 

علی دایی در کنار همسرش + عکسموضوع : عكس، 

بــر چـسـب هـا : علی دایی در کنار همسرش + عکس ، علی دایی در کنار همسرش ، عکس علی دایی در کنار همسرش ،
ارسال توسط یامین
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392  

فروردین:

امروز با کارهای خلاقانه راهی پیدا کنید که استعداد و شخصیت خود را به رخ دیگران بکشید. شاید بخواهید که رنگ های عجیب و مختلف بر درودیوار خانه تان بزنید تا همسایه هایتان را حیرت زده کنید. وقت خود را صرف یافتن بخش هنرمند ذهنتان کنید!

 

اردیبهشت:

تلاش برای آماده شدن برای هرچیزی که ممکن است در زندگیتان رخ دهد شما را دیوانه خواهد کرد! باید این حقیقت را بپذیرید که در زندگی هرکسی ناامیدی، تغییر و مشکلات فراوانی رخ خواهد داد. هر وقت که نیاز داشته باشید برایتان کمک وجود خواهد داشت، ولی باید برای آن درخواست کنید. نگرانی فقط باعث زخم معده تان خواهد شد.

 

خرداد:

تنها راه بدست آوردن آرامش برای شما معنویت است. معنویت یک حرکت رو به بالاست. اگر در گذشته تان مساله ای وجود دارد و حل نشده است، از کنار آن بگذرید و فراموشش کنید. اگر بتوانید ببخشید و فراموش کنید، آینده تان روشن تر خواهد بود.

 

تیر:

در محیط کاریتان تغییراتی ایجاد کنید تا دوباره حس هیجان انگیزی در شغلتان بوجود بیاید. اگر هرروزتان تکراری باشد برایتان کسل کننده خواهد بود. شاید تغییر در اداره ای که در آن کار می کنید و یا ساعت های کاریتان شرایط را بهتر کند. به هر حال کاری کنید که کمی برایتان تغییر ایجاد کند.

 

مرداد:

امروز مسایل سلامتی برایتان وجود دارد. از لحاظ جسمی و یا روحی خیلی حالتان خوب نیست. به علایمی که ممکن است در آینده منجر به بیماری شوند توجه کنید. غذاهای سالم و مغذی بخورید، آب بنوشید و ورزش کنید. این ها نکته هایی کلیدی برای سلامتیتان هستند.

 

شهریور:

امروز احساس عالی دارید، ولی فردا ممکن است اینطور نباشید. اگر در اجتماعات به مردم نزدیک باشید، ممکن است سرماخوردگیشان به شما سرایت کند. اگر دیدید که اطرافیانتان عطسه و سرفه می کنند از آنها دور شوید.

 

مهر:

به دنبال ریشه ی همه ی مشکلات موجود در رابطه تان باشید. اگر مجرد و تنها هستید، روی خودتان کار کنید و مشکلات شخصیتی که دیگران را آزار می دهد را در خودتان پیدا کنید. برای پیدا کردن عشق در دیگری، باید اول عاشق خودتان باشید.

 

آبان:

برای داشتن تعادل در زندگی، دوباره گذشته و حالتان را بررسی کنید تا ببینید که چه چیزی سر جای خود نیست. روی عشقتان کار کنید تا مسایلی که مشکل ساز شده اند را پیدا کنید و در ادامه ی رابطه آرامش بیشتری داشته باشید. سر میز شام با هم صحبت کنید.

 

آذر:

امروز در زندگیتان آغازی دوباره خواهید داشت. شاید یک شغل جدید و یا پیشرفت در یک رابطه باشد. ممکن است ببینید که یک انتخاب جدید در کارتان باعث پیشرفت آینده تان می شود. تصمیم بگیرید که می خواهید چه کار کنید و تصمیمتان را عملی کنید.

 

دی:

امروز تغییرات عظیم ایجاد کنید. شجاع باشید و به سمت یک شرایط جدید در زندگیتان حرکت کنید. خودتان خوب می دانید که چه کار باید بکنید. تغییرات را آغاز کنید.  

 

بهمن:

کار زیاد دارد شما را دیوانه می کند! شغلی که دارید را ترک کنید، چون بیش از این برایتان رضایت بخش نخواهد بود. خط مشی و روال جدیدی برای خودتان ایجاد کنید که به شما کمک کند زندگی راحت تر و موفقیت آمیزتری داشته باشید.

 

اسفند:

با یک نفر یک رابطه ی جدید را آغاز کنید، اما اگر هم اکنون در یک رابطه هستید شاید بخواهید مشکلات اساسی و آزاردهنده را حل کنید. آنچه در ذهنتان وجود دارد را به معشوقه تان بگویید. اگر دیدید که شرایطی وجود دارد که درست شدنی نیست، بهتر است رهایشان کنید و به رابطه تان ادامه دهید.موضوع : مطالب، 

بــر چـسـب هـا : طالع بینی روز پنجشنبه 31 مرداد 1392 ، طالع بینی روز 31 مرداد 1392 ، طالع بینی روز پنجشنبه مرداد 1392 ،
ارسال توسط یامین
آخرین مطالب
(تعداد کل صفحات:19)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

ما را حمایت كنید